8 важливих порад, як купити якісні СІП панелі, домокомплект, SIP-будинок?

Як купити СІП панелі й побудувати SIP-будинок? 7 порад - BudProfi

Купити СІП панелі й побудувати власний будинок. На, що звертати увагу?

Дані рекомендації допоможуть вам не бути обманутими й купити СІП панелі з якісних та сертифікованих матеріалів. Чи ввесь домокомплект, аби побудувати власний енергоощадний будинок, адже наш будинок – наша фортеця 

  1. КУПУЙТЕ СІП панелі, СІП домокомплекти У ВИРОБНИКА СІП. Саме сіп завод витримає технологію, дасть гарантію і використовує у своєму виробництві матеріали від виробників (ГОСТ/ДСТУ).
  2. ПОДИВІТЬСЯ ЗРАЗКИ В ОФІСІ ПРОДАЖУ. Зразки швидше за все будуть тільки у виробника або його офіційного представника. Якщо немає можливості приїхати в офіс, запросіть зразки транспортною компанією.
  3. ЯКІСНІ СІП панелі мають сертифікат відповідності. Можете його попросити в офісі продажів. Якщо сертифікат виданий на організацію, в якій ви в цю хвилину знаходитеся – то ви за адресою.
  4. Запитавши ЯКІ САМЕ МАТЕРІАЛИ (ОСП, КЛЕЙ, ПІНОПОЛІСТИРОЛ) ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ВИГОТОВЛЕННІ СІП панелі. Виробник вам розповість що використовує і надасть сертифікати на всі компоненти матеріали сіп панелі. “Організація перекупник” таку інформацію вам не дасть. А якщо і надасть сертифікати – то вони будуть Завантажені з мережі інтернет і оформлені не для них

Купити СІП панелі й побудувати власний будинок. На, що звертати увагу?

  1. Зверніть увагу на офіс компанії. Виробник сіп, сіп завод – це вже досвідчена, самостійна організація, що має свій бренд, зразки, проєктний відділ. Скажемо відверто – якісна, сертифікована лінія по виробництву сіп панелей коштує від 1 млн.дол. до 3 млн.дол. Висновки робіть самі – чи компанія в яку ви звернулися (навіть по вигляду) може мати таку виробничу лінію?
  2. ДОГОВІР НА ПРИДБАННЯ. Виробник сіп дасть вам гарантію. Причому вимог від якісного сіп заводу про те, щоб не підіймати сіп панель за верх або низ ви не зустрінете. Таким чином “гаражні” виробництва намагаються перекласти відповідальність за неякісне виробництво сіп панелі на інших. Були випадки коли ОСП відходило від пінополістиролу. Це: порушення технології, неякісний матеріал, не витримування в пресі часу (або і взагалі прес не є нічим іншим як болтова стяжка), не врахування температури й вологості. Виробництво СІП панелей – важкий та точний процес.
  3. ЧАС ПОСТАВКИ. Справжній виробник точно назве вам час поставки і як правило воно не перевищує 4-7 днів (в залежності від кількості панелей)
  4. НАЯВНІСТЬ ВІДГУКІВ КОМПАНІЇ І ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ

Що б ви не шукали, будь ласка, не бійтеся зв’язатися з нами, ми можемо вам допомогти!

Наша команда може допомогти вам знайти та / або змінити ідеальний дизайн для будь-якої забудови, місця та бюджету, надішліть нам листа електронною поштою info@budprofi.com

Схожі статті

Залиште коментар