7 важливих порад, як купити якісні СІП панелі, домокомплект, SIP-будинок?


ЯК КУПИТИ ЯКІСНУ СІП ПАНЕЛЬ, домокомплекти, СІП ДІМ:

  1. КУПУЙТЕ СІП панелі, СІП домокомплекти У ВИРОБНИКА СІП. Саме сіп завод витримає технологію, дасть гарантію і використовує в своєму виробництві матеріали від виробників (ГОСТ).
  2. ПОДИВІТЬСЯ ЗРАЗКИ В ОФІСІ ПРОДАЖУ. Зразки швидше за все будуть тільки у виробника або його офіційного представника. Якщо немає можливості приїхати в офіс, запросіть зразки транспортною компанією.
  3. ЯКІСНІ СІП панелі мають сертифікат відповідності. Можете його попросити в офісі продажів. Якщо сертифікат виданий на організацію, в якій ви в даний момент знаходитеся – то ви за адресою.
  4. Запитавши ЯКІ САМЕ МАТЕРІАЛИ (ОСП, КЛЕЙ, ПІНОПОЛИСТИРОЛ) ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ВИГОТОВЛЕННІ СІП панелі. Виробник вам розповість що використовує і надасть сертифікати на всі комплектуючі матеріали сіп панелі. “Організація перекупник” таку інформацію вам не дасть. А якщо і надасть сертифікати – то вони будуть Завантажені з мережі інтернет і оформлені не для них.
  5. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ОФІС КОМПАНІЇ. Виробник сіп, сіп завод – це вже досвідчена, самостійна організація, що має свій бренд, зразки, проектний відділ. Скажемо відверто – якісна, сертифікована лінія по виробництву сіп панелей коштує від 1 млн.дол. до 3 млн.дол. Висновки робіть самі – чи компанія в яку ви звернулися (навіть по вигляду) може мати таку виробничу лінію?
  6. ДОГОВІР НА ПРИДБАННЯ. Виробник сіп дасть вам гарантію. Причому вимог від якісного сіп заводу повідомлень про те щоб не піднімати сіп панель за верх або низ ви не зустрінете. Таким чином “гаражні” виробництва намагаються перекласти відповідальність за неякісне виробництво сіп панелі на інших. Були випадки коли ОСП відходило від пінополістиролу. Це: порушення технології, неякісний матеріал, не витримування в пресі часу (або і взагалі прес не є нічим іншим як болтова стяжка), не врахування температури і вологості.
  7. ЧАС ПОСТАВКИ. Справжній виробник точно назве вам час поставки і як правило воно не перевищує 4-7 днів (в залежності від кількості панелей).
  8. НАЯВНІСТЬ ВІДГУКІВ КОМПАНІЇ І ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ

ВСІ ДАНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ НЕ БУТИ обматими і ПРИДБАТИ ЯКІСНІ СІП панелі, СІП домокомплекти, ПОБУДУВАТИ НАДІЙНИЙ СІП ДІМ!

ДІМ, В ЯКОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ!

Схожі статті

Залиште коментар