Імітація цегли на стіні своїми руками – опис різних технологій та практичні поради

Цегляна стіна

Популярний варіант дизайну приміщень – імітація цегли, як додатковий елемент декору. Перевага способу в простоті виконання і невеликих фінансових витратах. Після ознайомлення з технологією роботу виконає будь-яка людина без досвіду в цій сфері діяльності. Можна використовувати як прості методи, так і складніші, застосовуючи найрізноманітніші матеріали: пінопласт, картон, штукатурку, декоративний камінь. Імітація цегляної стіни в інтер’єрі приміщень – гармонійне поєднання різних стилів Подібне оформлення підходить практично для кожного приміщення. Для фінішної обробки використовується фарбування в будь-які кольори. Стиль лофт – це застосування класичного для цегли червоно-коричневого відтінку, а білий характерний для…

Читати більше

Грунтування під шпалери – як вибрати оптимальну суміш?

Грунтування

Грунтування під шпалери – це один із найважливіших елементів ремонту. Багато майстрів ігнорують необхідність ґрунтування стін, переходячи безпосередньо до їхньої обробки. Однак на практиці нехтування цим етапом негативно позначається і на результаті, і на терміні експлуатації шпалер.

Читати більше

Обшивка стін гіпсокартоном – способи і інструкції по монтажу

Обшивка стін гіпсокартоном

Вирівнювання стін виконується різними способами. За допомогою гіпсокартонних листів (ГКЛ) просто і швидко виходить ідеально рівна поверхня. Залежно від умов експлуатації вибирається відповідний вид ГКЛ: звичайний, волого або вогнестійкий. Від місця застосування залежить товщина листів. Обшивка здійснюється на клей, або каркас. Кожен з методів має свої правила монтажу, яких слід дотримуватися, щоб отримати якісну основу для фінішної обробки.

Читати більше

Коротко про термопанелі

утеплення фасадів

Термопанель – композит, який що складається з теплоізоляційного матеріалу пінополіуретану (ППУ), пінополістиролу (ПСБ-С, ППС, EPS) або екструзійного пінополістиролу (ЕППС, XPS), декоративного шару з різних матеріалів і клейкої суміші, що використовується для приклеювання декоративного шару на теплоізоляційну основу термопанелі. Покращена конструкція термопанелі додатково має паз по периметру, що створений для виключення виникнення містків холоду при монтажі термопанелей.

Читати більше

Мармолеум – характеристики, переваги і недоліки матеріалу

лінолеум

Щоразу, коли на будівельному ринку зявляються нові матеріали – це супроводжується підвищеною увагою до них. Якщо вони виявляться кращими і, бажано, дешевшими своїх аналогів, то їх треба негайно почати використовувати, щоб конструкції і обробка останніх завжди виконувалися на сучасному рівні і відповідали постійно зростаючим технічним і експлуатаційним, а також вимогам своїм і кінцевого споживача.

Читати більше

Плінтуси на стелю — інструкція по монтажу

стелеві плінтуси

У цьому покроковому майстер-класі ми навчимо вас правильно кріпити плінтуси на стелю. Розповімо про нюанси монтажу при наяності натяжної стелі, стикування по кутах. Допоможемо вибрати відповідні засоби для фіксації багета.

Читати більше

Оздоблення балкону – створюємо красиве і функціональне приміщення

Обробка балкону

Оздоблення лоджій і балконів всередині – це клопітка робота. При цьому зробити її можна і самостійно. Впевненість, що впораєтесь власноруч, уважно і акуратно виконані заплановані операції дозволять надати балкону привабливий вигляд і додати своєму житлу декілька додаткових квадратних метрів площі.

Читати більше

Шкідливість полістиролу: реальність чи міф

Пінолласт

Шкідливий чи ні пінопласт? Дискусія про полістирол як ізоляційний матеріал сьогодні знову йде повним ходом. Також не оминають увагою і питання про шкідливість полістиролу. Практично кожен з нас колись займався або й займається зараз будівельними роботами. Хтось на професійному рівні, хтось в разі виникнення потреби в побуті. У процесі виконання робіт всі розуміють позитивні критерії матеріалу: невелика вага, зручність виконання робіт, прийнятна ціна. Як бачимо, що усім зазначеним характеристикам цілком відповідає пінополістирол.

Читати більше

Все, що потрібно знати про пінопласт – види, характеристики і властивості

Полістирол

Серед усіх створених сучасною промисловістю видів пінопласту найбільш популярним залишається полістирол, як при будівництві нових, так і при ремонті вже зведених об’єктів різного призначення. В будівельній сфері пінопласт використовується зазвичай як теплоізоляційний матеріал. Завдяки його характеристикам і властивостям, а також ціні, він застосовується набагато частіше, ніж інші аналогічного призначення ізоляційні матеріали.

Читати більше