Будівництво зимових садів для початківців

Зимовий сад – це вже не розкішний товар в Україні. Багато власників приватних будинків бачать, що варто мати його не лише з функціональних та естетичних міркувань, а головним чином, щоб зменшити енергетичний баланс будівлі

Читати більше

Cтрахування житла – що потрібно знати про це?

Не важливо, яка пора року за вікном. На вихідні, з родиною чи друзями, у відпустку чи на відпочинок – незалежно від того, коли і на який термін ми плануємо виходити з дому – нам слід це добре захиститися. Не тільки перед злодіями, а й перед різними випадковими подіями, які можуть відбутися за нашої відсутності. І вони зовсім не рідкість.

Читати більше

Розглянемо основні матеріали для підлоги на кухні

Розглянемо основні матеріали для підлоги на кухні. ЛінолеумЙого можна назвати самим практичним матеріалом, адже він досить довговічний, його легко укласти,  а особливий догляд для нього не потрібен.

Читати більше

Чим різати пластикові труби

У сучасному ремонті для чорнової сантехніки зазвичай вибирають поліпропіленові труби для  водопостачання та ПВХ труби для водовідведення.  При самостійному монтажі необхідно звернути увагу на виконання правильних зрізів труб.

Читати більше

Як перевірити витік струму, якщо спрацювало ПЗВ (УЗО)

Як перевірити витік струму

Уявімо реальний приклад: всі розетки у ванній підключені через пристрій захисного відключення – ПЗВ (рос.- УЗО- устройство защитного отключения) і воно почало спрацьовувати. Як знайти причину? Як перевірити витік струму?

Читати більше

Напівсухі цементні стяжки. Як застосувати

Напівсухі цементні стяжки забезпечують один з найбільш надійних шарів стяжки. Це робить їх відмінним варіантом для великомасштабних комерційних і промислових приміщень, де підлога, ймовірно, буде піддана великим навантаженням, таким як важкі удари, фізичний вплив чи рух навантажувача. Також такі напівсухі стяжки відмінно піходять для житлових приміщень.

Читати більше

Класи автоматичних вимикачів. Що це таке? Який краще вибрати для квартири?

Класи автоматичних вимикачів. Що це таке? Який краще вибрати для квартири? Автоматичними вимикачами відповідають за захист електроланцюзі від пошкоджень, пов’язаних з впливом на неї струму великої величини. Простіше кажучи вони захищають електропроводку від перегріву і  загоряння.

Читати більше

Теплий плінтус. Що це таке?

Теплий плінтус. Що це таке? Нарівні з усіма опалювальними приладами все більше розмов про новий тип опалення – теплом плінтусі. Але мало хто знає, що таке теплий плінтус. Ось і розглянемо коротко це нововведення.

Читати більше

Невідключувані лінії, що це і для чого вони потрібні?

Невідключувані лінії, що це і для чого вони потрібні? Часто при проектуванні розподільних електрощитів пропонують зробити відключаються і не відключаються лінії, навіщо вони потрібні і чи потрібні вони взагалі?

Читати більше