Введення приватного будинку в експлуатацію

Після завершення будівництва, прибудови або реконструкції будинку слід документально зафіксувати здійснені зміни. Процедура продиктована тим, що акт введення в експлуатацію приватного будинку повинен додаватися при здійсненні будь-яких операцій з нерухомістю. Зокрема, провести податкове вирахування, переоформити, купити, продати або передати в спадщину домоволодіння, яке не має законної реєстрації, буде неможливо. Забудовник зобов’язаний підтвердити, що будинок побудований без порушення будівельних норм, пошкодження або створення загрози комунікацій, грамотно “вписаний” в межі належної йому ділянки. Дозвіл на введення в експлуатацію приватного будинку можна отримати тільки при наявності технічного паспорта на житло, яке оформляється. Якщо…

Читати більше

Будинок чи квартира? 17 переваг життя в приватному будинку!

1.Тепер у вас є свій двір. Більше не буде проблем з будівництвом гаража, вибором місця паркування. На ділянці вже є стоянка, місце під гараж. 2.У вас немає сусідів ні зверху, ні знизу. А значить, вас ніколи не розбудять дрилем о 8 ранку, не затоплять окропом або каналізацією. І точно не забудуть вимкнути газ, наражаючи на небезпеку для життя. 3.Від несподіваних поломок не застрахований ніхто. Шланг до умивальника може тріснути і у вас. Жили б у квартирі, та ще й на 9 поверсі – ремонт в квартирі сусідів обійшовся б в…

Читати більше

7 важливих порад, як купити якісні СІП панелі, домокомплект, SIP-будинок?

ДАНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ НЕ БУТИ обматими і ПРИДБАТИ ЯКІСНІ СІП панелі, СІП домокомплекти, ПОБУДУВАТИ НАДІЙНИЙ СІП ДІМ!

Читати більше

Напівсухі цементні стяжки. Як застосувати

Напівсухі цементні стяжки забезпечують один з найбільш надійних шарів стяжки. Це робить їх відмінним варіантом для великомасштабних комерційних і промислових приміщень, де підлога, ймовірно, буде піддана великим навантаженням, таким як важкі удари, фізичний вплив чи рух навантажувача. Також такі напівсухі стяжки відмінно піходять для житлових приміщень. Якщо вам потрібно залити стяжку у великому комерційному приміщенні, будинку, квартирі чи гаражі – заливка напівсухої стяжки стане відмінним вирішенням цього завдання. Ви зекономите свій час та зусилля замовивши ці роботи в нас за номером телефону 068 186 50 40, адже ми маємо великий досвід…

Читати більше

Що таке енергоефективний канадський будинок, та які його переваги

енергоефективний будинок

Енергоефективний канадський будинок – це один із найновіших трендів на ринку будівництва в Україні. Такі типи будинків стали новим і перспективним напрямком в житловому і адміністративному будівництві в нашій країні. Фахівці небезпідставно вважають, що канадська технологія в багатьох випадках економічно вигідніша і більш актуальна для наших кліматичних умов, ніж будівлі з традиційних матеріалів.

Читати більше

Пасивний будинок: особливості збереження енергії

Енергоефективний будинок

Ми розпочали знайомити Вас з таким поняттям, як пасивний будинок. І у даній статті детальніше розглянемо способи збереження енергії в будинку. Що таке пасивний будинок і які його принципи ми виклали в попередній статі.

Читати більше

Будинок з газобетону – сучасне житло з популярного будівельного матеріалу

газобетон

Газобетонні блоки – популярний в наші дні будматеріал, який застосовується для зведення малоповерхових приватних осель. Будинок з газобетону виходить міцним і довговічним. Гарантований термін безаварійної служби такого будинку становить 40-50 років.

Читати більше

Встановлення розеток у ванній кімнаті – головні вимоги та інструкція по монтажу

зони встановлення розеток у ванній кімнаті

Сучасні пральні машини та боілери – це потужні побутові агрегати. При їхньому встановленні необхідно потурбуватися про їхню безпечну експлуатацію, яка включає в себе вибір розетки, перетин кабелю та суворе дотримання інструкції з монтажу точки підключення. Встановлення розеток у ванній кімнаті стає важливим пунктом для безпечного прийому водних процедур.

Читати більше

Монтаж вікон своїми руками – установка та кріплення

Монтаж вікон та установка

Вирішивши поміняти старі вікна, власники квартир і будинків починають цікавитися, які конструкції можна вибрати і наскільки складно встановити вікна самостійно або як провести монтаж вікон.

Читати більше