Напівсухі цементні стяжки. Як застосувати

Напівсухі цементні стяжки забезпечують один з найбільш надійних шарів стяжки. Це робить їх відмінним варіантом для великомасштабних комерційних і промислових приміщень, де підлога, ймовірно, буде піддана великим навантаженням, таким як важкі удари, фізичний вплив чи рух навантажувача. Також такі напівсухі стяжки відмінно піходять для житлових приміщень. Якщо вам потрібно залити стяжку у великому комерційному приміщенні, будинку, квартирі чи гаражі – заливка напівсухої стяжки стане відмінним вирішенням цього завдання. Ви зекономите свій час та зусилля замовивши ці роботи в нас за номером телефону 068 186 50 40, адже ми маємо великий досвід…

Читати більше

Що таке енергоефективний канадський будинок, та які його переваги

енергоефективний будинок

Енергоефективний канадський будинок – це один із найновіших трендів на ринку будівництва в Україні. Такі типи будинків стали новим і перспективним напрямком в житловому і адміністративному будівництві в нашій країні. Фахівці небезпідставно вважають, що канадська технологія в багатьох випадках економічно вигідніша і більш актуальна для наших кліматичних умов, ніж будівлі з традиційних матеріалів.

Читати більше

Пасивний будинок: особливості збереження енергії

Енергоефективний будинок

Ми розпочали знайомити Вас з таким поняттям, як пасивний будинок. І у даній статті детальніше розглянемо способи збереження енергії в будинку. Що таке пасивний будинок і які його принципи ми виклали в попередній статі.

Читати більше

Будинок з газобетону – сучасне житло з популярного будівельного матеріалу

газобетон

Газобетонні блоки – популярний в наші дні будматеріал, який застосовується для зведення малоповерхових приватних осель. Будинок з газобетону виходить міцним і довговічним. Гарантований термін безаварійної служби такого будинку становить 40-50 років.

Читати більше

Встановлення розеток у ванній кімнаті – головні вимоги та інструкція по монтажу

зони встановлення розеток у ванній кімнаті

Сучасні пральні машини та боілери – це потужні побутові агрегати. При їхньому встановленні необхідно потурбуватися про їхню безпечну експлуатацію, яка включає в себе вибір розетки, перетин кабелю та суворе дотримання інструкції з монтажу точки підключення. Встановлення розеток у ванній кімнаті стає важливим пунктом для безпечного прийому водних процедур.

Читати більше

Монтаж вікон своїми руками – установка та кріплення

Монтаж вікон та установка

Вирішивши поміняти старі вікна, власники квартир і будинків починають цікавитися, які конструкції можна вибрати і наскільки складно встановити вікна самостійно або як провести монтаж вікон.

Читати більше

Час висихання бетону та фактори які на нього впливають

Термін висихання бетону

Бетон – надійний, простий у використанні і доступний за вартістю будівельний матеріал. Він застосовується при зведенні приватних будинків, промислових об’єктів, багатоповерхових житлових і громадських будівель, різних конструкцій і споруд. Термін висихання бетону – найважливіша характеристика матеріалу, яка варіюється в межах 1-28 днів. Вона визначає якість виконаних робіт, міцність і тривалість безаварійної експлуатації готової будівлі.

Читати більше

Утеплення стелі в дерев’яному будинку зовні і зсередини

Утеплити дерев'яну стелю в будинку

Утеплення стелі в дерев’яному будинку виконується зовні і зсередини. У статті мова піде про те, як утеплити дерев’яну стелю з чотирьома засобами: тирсою, пінопластом, керамзитом та ватою.

Читати більше

Фундамент для будинку з піноблоків – будівництво надійної основи

Як зробити фундамент для будинку з піноблоків

Піноблоки все частіше використовують при будівництві. Цей матеріал відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками і дозволяє до мінімуму знизити вартість зведення нового будинку. Тому все частіше зводять фундамент для будинку з піноблоків.

Читати більше