Фундамент на палях (сваях) для будинку

Для надійного будинку потрібен міцний фундамент Для того щоб побудований будинок або прибудова на присадибній ділянці були міцними і експлуатувалися тривалий час, потрібно виконати міцний фундамент. Найчастіше при будівництві будинків, гаражів та інших капітальних споруд, що володіють міцними стінами і великою масою, використовується стрічковий фундамент. Але якщо на ділянці слабкий грунт, що не гарантує міцність будови, то в цьому випадку застосовується фундамент на палі, який дозволить побудованому будинку бути міцним і надійним.

Читати більше

Кондуктор для свердління плитки

При свердлінні отворів в плитці за допомогою коронки або свердла потрібно бути дуже обережним,  щоб  отвір  не зрушив  з наміченого місця. Для того, щоб мінімізувати такі ризики при роботі з коронкою, випускають коронки з центрируючим свердлом. Однак далеко не всі коронки його мають.

Читати більше

Орієнтуйтеся при плануванні будинку на ділянці по сторонах горизонту

При будівництві будинку важливо не тільки вибрати місце, але і правильно розмістити його на ділянці. Завдяки правильній орієнтації будівлі, можна значно впливати на pівень  комфорту під час проживання в будинку.

Читати більше

7 важливих порад, як купити якісні СІП панелі, домокомплект, SIP-будинок?

ДАНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ НЕ БУТИ обматими і ПРИДБАТИ ЯКІСНІ СІП панелі, СІП домокомплекти, ПОБУДУВАТИ НАДІЙНИЙ СІП ДІМ!

Читати більше

Напівсухі цементні стяжки. Як застосувати

Напівсухі цементні стяжки забезпечують один з найбільш надійних шарів стяжки. Це робить їх відмінним варіантом для великомасштабних комерційних і промислових приміщень, де підлога, ймовірно, буде піддана великим навантаженням, таким як важкі удари, фізичний вплив чи рух навантажувача. Також такі напівсухі стяжки відмінно піходять для житлових приміщень.

Читати більше

Простий А-рамний будинок, короткий опис конструкції – інструкція

Простий А–рамний будинок, короткий опис конструкції. А-рамні  будинки відрізняються легкістю зведення,  мінімальною кількістю деталей,  простою  і надійною  конструкцією. Найпоширеніша  форма для таких будинків –  трикутник –  найпростіше в будівництві,  тому що балки і крокви виходять однакової довжини і з’єднані в усіх кутках під 60 градусів.

Читати більше

Цегляна кладка: типові помилки

Цегляна кладка: типові помилки Зведення цегляних стін – не найскладніше заняття для досвідченого майстра. І все ж ми хочемо розповісти про найбільш типові помилки, пов’язаних з цією роботою.

Читати більше

Як зробити акуратний силіконовий шов

Силіконовий герметик вже давно став стандартним рішенням для герметизації швів в квартирі. Цьому сприяє простота використання і невисокі вимоги до кваліфікації майстра.

Читати більше

Дизайн і проект гаража для дачі чи будику

Гараж – виключно функціональна споруда, яка в кращому випадку просто не вибивається  із загального стилю будівель, а в гіршому виглядає непорушним докором вашого смаку або  смаку архітекторов.  Але, при наявності творчого підходу, гараж на дачній ділянці може  виявитися справжньою окрасою .  І ми розповімо вам декілька способів, як це зробити. Невелика настанова Взагалі, сприймайте свій гараж не просто як утилітарну споруду, а як мініатюрний  будиночок: у якого є такий ж інтер’єр і екстер’єр, як у вашого будинку. І ще, коли мова  заходить про дизайн гаража, зазвичай цей гараж стоїть окремо, так як прибудований і  “окремостоячий” сильно залежимо від зовнішнього вигляду котеджу. Пограйте з кольором Колір – чудова штука,  яка дозволяє обманювати зір,  грати з перспективою,  а також створювати розкішні твори мистецтва прямо на стінах. І в гаражів доступні  всі ті ж художні  прийоми,  що підходять і заміських будинків.  Підійдуть і незвичайні кольори, і різноманітна розпис, і специфічні орнаменти.  Цікава знахідка: плавний перехід від одного кольору до іншого, а то і зовсім  різнокольорові цеглини.  Форма Форма відкриває величезні простори для уяви. Скошені незграбні форми, або гараж  півсферою? А може бути мініатюрна хата поруч з масивним будинком–зрубом?  Дуже рідко власники авто вирішуються поекспериментувати подібним чином,  але ж такий гараж може різко виділиться серед однотипних коробок і стати прикрасою  ландшафтного дизайну. Стиль і стилізація І, звичайно ж, можна (і потрібно!)  експериментувати зі стилем і стилізацією.  Гараж можна стилізувати і під згадану раніше хатинку, чи мініатюрний замок,  і навіть оформити під старі кам’яниці середньовіччя.  Як і будинок, можна розробити концепцію з нуля, або ж взяти за основу готові архітектурні  проекти

Читати більше