Cтрахування житла – що потрібно знати про це?

Не важливо, яка пора року за вікном. На вихідні, з родиною чи друзями, у відпустку чи на відпочинок – незалежно від того, коли і на який термін ми плануємо виходити з дому – нам слід це добре захиститися. Не тільки перед злодіями, а й перед різними випадковими подіями, які можуть відбутися за нашої відсутності. І вони зовсім не рідкість.

Читати більше

Як перевірити витік струму, якщо спрацювало ПЗВ (УЗО)

Як перевірити витік струму

Уявімо реальний приклад: всі розетки у ванній підключені через пристрій захисного відключення – ПЗВ (рос.- УЗО- устройство защитного отключения) і воно почало спрацьовувати. Як знайти причину? Як перевірити витік струму?

Читати більше

Орієнтуйтеся при плануванні будинку на ділянці по сторонах горизонту

При будівництві будинку важливо не тільки вибрати місце, але і правильно розмістити його на ділянці. Завдяки правильній орієнтації будівлі, можна значно впливати на pівень  комфорту під час проживання в будинку.

Читати більше

Чому світлодіодні лампи перегорають

Одна з переваг світлодіодних ламп – тривалий термін служби. Принаймні так заявляють виробники. Але на практиці світлодіодні лампи рідко відпрацьовують заявлений виробником термін. У чому ж причина скорочення їх терміну служби, чому вони перегорають раніше?

Читати більше

7 важливих порад, як купити якісні СІП панелі, домокомплект, SIP-будинок?

ДАНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ НЕ БУТИ обматими і ПРИДБАТИ ЯКІСНІ СІП панелі, СІП домокомплекти, ПОБУДУВАТИ НАДІЙНИЙ СІП ДІМ!

Читати більше

Напівсухі цементні стяжки. Як застосувати

Напівсухі цементні стяжки забезпечують один з найбільш надійних шарів стяжки. Це робить їх відмінним варіантом для великомасштабних комерційних і промислових приміщень, де підлога, ймовірно, буде піддана великим навантаженням, таким як важкі удари, фізичний вплив чи рух навантажувача. Також такі напівсухі стяжки відмінно піходять для житлових приміщень.

Читати більше

Що таке УЗО, для чого потрібно і як правильно встановлювати

Що таке УЗО, для чого потрібно і як правильно встановлювати. УЗО – устройство защитного отключения (рос) ПЗВ-  це пристрій захисного відключення, яке розпізнає витік струму від електромережі по появі різниці між вхідним і вихідним струмами.  Коли різниця струмів досягає небезпечного для життя людини значення, то ПЗВ відключає напругу. Увага!  ПЗВ правильно  працює  тільки в  схемі  електропроводки  з окремим проводом  заземлення!  ПЗВ зможе вас захистити в наступних випадках:  при пошкодженні ізоляції проводів в електроприладах і замиканні з на корпус приладу при торканні фазного проводу за умови знаходження на провідному середовищі (волога підлога у  ванній, дотик іншою рукою до труб або радіаторів опалення) У цих випадках ПЗВ надійно відключить навантаження до того, як ви відчуєте удар струмом. Однак ПЗВ не може розрізнити, що саме включено в електричний ланцюг – людина або лампочка. Тому від  удару струмом, якщо ви візьметеся за фазний і нульовий провід, ПЗВ вас не врятує. Встановлювати ПЗВ потрібно строго  з захисним  автоматом, тому  що саме по собі пристрій  не захищає  від перевантажень і коротких замикань,  і в разі перевантаження  може просто вийти з ладу.  Номінал захисного автомата рекомендується вибирати на один щабель менше номінального струму ПЗВ.  Для економії місця в щитку і зручності використання існують так звані диференціальні автомати або  “дифавтомати“. Це ПЗВ і захисний автомат, суміщені в одному корпусі. На всіх ПЗВ має бути присутня кнопка “Тест“,  так як за вимогами безпеки кожні півроку необхідно перевіряти працездатність ПЗВ натисканням на цю кнопку. Підключайте ПЗВ правильно,  регулярно перевіряйте його,  і ймовірність виникнення небезпечних для життя ситуацій у вашій квартирі чи будинку буде значно нижчою

Читати більше

Як закріпити карниз на натяжній стелі

Як закріпити карниз на натяжній стелі Натяжна стеля є самим практичним рішенням в сучасному ремонті. Але як закріпити на натяжній стелі  карниз? Для початку необхідно вирішити, який вид монтажу ви хочете використовувати відкритий або закритий.

Читати більше