Напівсухі цементні стяжки. Як застосувати

Напівсухі цементні стяжки забезпечують один з найбільш надійних шарів стяжки. Це робить їх відмінним варіантом для великомасштабних комерційних і промислових приміщень, де підлога, ймовірно, буде піддана великим навантаженням, таким як важкі удари, фізичний вплив чи рух навантажувача. Також такі напівсухі стяжки відмінно піходять для житлових приміщень. Якщо вам потрібно залити стяжку у великому комерційному приміщенні, будинку, квартирі чи гаражі – заливка напівсухої стяжки стане відмінним вирішенням цього завдання. Ви зекономите свій час та зусилля замовивши ці роботи в нас за номером телефону 068 186 50 40, адже ми маємо великий досвід…

Читати більше

Ножиці по металу: види, відмінності, критерії вибору

Ножиці для металу

Люди, що професійно займаються слюсарними, покрівельними, працюють з бляхою та займаються різкою листового заліза, прекрасно обізнані про такий інструмент, як ножиці по металу. Цьому інструменту під силу впоратися з будь-якою товщиною матеріалу завдяки особливостям, різноманітній конфігурації і принципам функціонування. При цьому виключається появи пошкоджень на кромці в зв’язку з її перегрівом, так як процес здійснюється холодним методом.

Читати більше

Каркасні будинки – переваги і недоліки конструкцій

На сьогоднішній день для будівництва будівель використовують безліч матеріалів – камінь, дерево, цегла, бетон та інше. Щорічно будівельні виставки дивують все новими і новими ідеями та вдосконаленими технологіями. На думку фахівців, каркасні будинки – це хороший баланс ціни і якості. Основна сфера застосування – малоповерхове, персональне будівництво. Але у конструкції є свої переваги і недоліки

Читати більше

Гараж з мансардою – конструкція з піноблоків своїми руками

гараж з піноблоків

При придбанні автомобіля варто задуматися про те, щоб надати йому дах. Гараж завжди є доречним. Тут можна самостійно проводити ремонт машини, використовувати його як приміщення для зберігання інструментів та іншого майна. Ще краще, коли гараж з мансардою. Будиночок буде виглядати як майстерня і місце для відпочинку. Будівництво може проводитися як з каменю, так і з дерева. Однак гараж з піноблоків своїми руками є менш витратним варіантом і швидшим в зведенні.

Читати більше

Заземлення – основа енергетичної безпеки приватного будинку

Громовідвід

Урбанізація сучасної людини, поява в побуті великої кількості технічних засобів, що використовують електрику, значно підвищили вимоги до електробезпеки. Одним з основних компонентів якої є навмисне заземлення відкритих частин електрообладнання, що в нормальному стані не знаходяться під напругою.

Читати більше

Як зробити залізний гараж своїми руками – покрокова інструкція

Гараж своїми руками

Для багатьох автовласників актуальною залишається проблема збереження машини. Якщо немає особистого критого приміщення, тоді авто залишають прямо біля будинку на вулиці або відганяють на платну стоянку. Другий варіант хоч трішки й кращий: гарантується збереження від крадіжок і викрадення машини, але від погодних примх таким чином не вберегтися. Навіть якщо є місце для спорудження власного гаража, багатьох лякає складність роботи і висока вартість при зведенні будівлі з цегли або блоків.

Читати більше

Будинок для собаки – затишне житло для кімнатного улюбленця

хатинка для улюбленця

Домашні тварини потребують власного куточку, де вони відчували б себе в безпеці. Для невеликих вихованців немає необхідності будувати вольєр або будку значних розмірів. Досить спорудити їм затишний будиночок. Можна купити готовий будинок для собаки в спеціалізованому магазині. Але це дороге задоволення, і не всі можуть собі це дозволити.

Читати більше

Гвинтові сходи – як самому скласти креслення і зібрати безпечну конструкцію

Сходи

Чи можна звичайній людині, тобто не фахівцеві, самостійно зробити кручені сходи? Ми стверджуємо – можна! Але попередньо, звичайно ж, необхідно добре розібратися у всіх тонкощах і нюансах її виготовлення. Дана стаття вам в цьому допоможе.

Читати більше

Очищення води зі свердловини в заміському будинку – п’ємо чисту воду

Очищення води

Якість води впливає на здоров’я людей і в середньостроковій і в довгостроковій перспективі. Погана вода зашкодить здоров’ю людини більше, ніж всі інші чинники разом узяті, а хороша – допоможе організму впоратися зі звичайними проблемами і збоями без мікстур і таблеток. У цій статті розглянемо способи очищення не дуже якісної води з особистої свердловини до прийнятного (питного) рівня.

Читати більше

Осушення земельної ділянки своїми руками – кращі способи порятунку

дренаж

Наявність води на ділянці – обов’язкова умова для вирощування рослин. Але якщо води занадто багато, це теж недобре і може стати причиною серйозних проблем. У разі сильної заболоченості потрібно терміново вживати заходів для осушення земельної ділянки, адже в іншому випадку можуть загинути всі висаджені культури.

Читати більше