Купити проект будинку – проектування будинків

Купити проект будинку
Купити проект будинку – це не лише заплатити за папір, це стане місцем, де ми живемо. Саме звідси ми пам’ятаємо своє життя, згадуючи моменти, проведені з родиною. Ми працюємо, щоб надати своїм клієнтам можливість купити проект будинку, який в майбутньому буде наповнений теплом і чарівною родинною атмосферою

Ми глибоко впевнені, що кожна будівля може стати надзвичайним місцем для наших клієнтів. Незалежно від того, це маленький одноповерховий будинок у передмісті чи велика резиденція, здатна вмістити родину кількох поколінь. Проекти будинків, які ми підготували для вас, дозволять втілити цю унікальність у реальність – здійснити ваші мрії про ідеальне місце для вас та ваших близьких. Пам’ятаючи про різноманітні потреби наших клієнтів, ми створили багату гідну зону, розділену на етапи, завдяки якій будівництво будинку стане ще простішим!

Хто ми є? Дизайн будинків на будь-який бюджет

Багаторічний досвід роботи з клієнтами дозволив нам навчитися найкращим чином відповідати вашим потребам, адже це наш найвищий пріоритет. Ми знаємо, як важливо правильно вибрати й купити проект будинку, тому щодня ми намагаємось максимально спростити пошук і запропонувати найвигідніше рішення. Ми усвідомлюємо, що будинок повинен функціонувати протягом багатьох років, а потреби та очікування можуть суттєво відрізнятися один від одного. Наша різноманітна пропозиція стане в нагоді, в тому числі проекти одноповерхових будинків , проекти сучасних, енергоефективних будинків або будинків з мансардою. Наша база нараховує понад 200 проектів будинків, завдяки яким кожен має шанс знайти свій ідеал

Щоб знайти й купити проект будинку, потрібно докласти чимало зусиль

Спочатку ми повинні визначити наші очікування щодо майбутнього будинку. Чи має бути великим? Маленький? Одноповерховий чи, може, двоповерховий? Ми хочемо, щоб у нього був гараж у будівлі, чи, можливо, він нам взагалі не потрібен? Є ще багато питань, але вони дозволяють звузити критерії, що полегшує пошук пректу будинку, який відповідатиме всім вашим очікуванням.

Ми також допомагаємо у виборі конкретних проектів, якщо ви хочете скористатися підтримкою професійних та досвідчених архітекторів

Купити проект будинку

Виберіть найкращий для вас проект

ПРОЄКТИ БУДИНКІВ ДО 100М.КВ.перейти в каталог ПРОЄКТИ БУДИНКІВ ВІД 100М.КВ. ДО 200М.КВ.перейти в каталог ПРОЄКТИ БУДИНКІВ ВІД 200М.КВ.перейти в каталог ПРОЄКТИ КОМЕРЦІЙНИХ ОБ’ЄКТІВперейти в каталог

Купити проект будинку – чому ви можете нам довіряти?

Нам вже довірили проектування будинку понад дві тисячі сімей. Прямий контактдозволяє встановити індивідуальні очікування та уподобання. Беручи до уваги конкретний місцевий план зонування та умови забудови, ми допоможемо вам вибрати хороший проект. Ми також раді провести вас через інші етапи будівництва: ми допоможемо вам адаптувати проект , підібрати підходящих підрядників, будівельні матеріали

Дизайн будинків – як вибрати найкращий дизайн будинку?

Наші клієнти можуть бути здивовані тим, скільки цікавих конструкцій будинків різного характеру, розміру та стилю ми можемо запропонувати. З іншого боку, величезний вибір може бути приголомшливим, і важко вибрати найкращу пропозицію з такої широкої пропозиції. Як вибрати його з такої кількості пропозицій? Яким дизайном будинку ви повинні бути задоволені?

Це непросто, але ми пропонуємо інструменти, завдяки яким цікаві проекти будинків, які відповідають вашим очікуванням, незабаром потраплять до списку пошуку . Ми радимо вам, як знайти правильну пропозицію!

Готові проекти будинків мають ту перевагу, що вони відразу представляють, як виглядатимуть житлові будинки на візуалізації або навіть на фотографіях з реальних будівельних майданчиків. Однак перед тим, як вибрати правильну пропозицію, ви повинні відповісти на питання про свої потреби, бажання, а іноді і мрії, пов’язані з майбутнім будинком. Яким він повинен бути? Великий, малий, середній, сучасний чи традиційний? Він також повинен відповідати ділянці, на якій він повинен бути побудований, та відповідати вимогам місцевого плану просторового розвитку або рішення про умови забудови.

Вам повинен сподобатися дизайн не тільки візуально. Головне – щоб будинок в майбутньому був функціональною будівлею, яка добре виконуватиме своє основне завдання. Типовою помилкою інвесторів, які починають шукати ідеальний дизайн будинку, є орієнтація лише на його зовнішню естетику. Однак колір стін або плитки повинен мати другорядне значення. В ідеалі, будівля повинна відповідати вимогам сім’ї, яка повинна проживати в ній, як візуально, так і функціонально. Будинок для однієї або двох людей також обирається по-різному, інакше для родини, що складається з декількох поколінь, якій слід забезпечити якомога більше місця в загальних місцях, і в той же час багато приватного життя у власних кімнатах.

Будинок повинен бути адаптований до способу вашого життя

Не варто поспішати з вибором ідеального дизайну будинку, оскільки інвестиції, що складаються в його будівництво, є дорогими і трудомісткими процесами. Ми представляємо вам кілька важливих моментів, які слід враховувати при виборі рішення:

 • Аналіз місцевого плану зонування або подібних умов забудови, виданих для даної ділянки, на якій планується побудувати ваш будинок.
 • Аналіз умов на самій ділянці – її розміри та форма, а також рельєф можуть вплинути на вибір відповідного дизайну. Після врахування цих елементів будинок повинен знаходитись на ділянці відповідно до будівельного законодавства.
 • Визначення власних вимог щодо розміру, функціональності, форми чи вигляду будинку вашої мрії.

Всі ці кроки, здійснені нашими клієнтами, призведуть до вибору домашнього проекту, який врешті-решт буде на стадії реалізації.

Проект будинку – що він повинен містити?

Ті наші клієнти, яким ніколи не доводилося стикатися з вибором архітектурного проекту для будівлі, може не знати, як виглядає проект і що він містить, коли він вже підготовлений. Ми спробуємо це пояснити. Завдяки цьому ви будете в курсі того, що насправді отримуєте у свої руки, якщо вирішите купити проект будинку саме в нас

Що входить в план будинку? Усередині документа повинна бути така інформація, як:

 • дані про будинок та його місцезнаходження, включаючи назву, адресу об’єкта та його реєстраційний підрозділ;
 • номери реєстраційних ділянок для об’єкта;
 • дані власника;
 • дані компанії, що займається розробкою нерухомості, дизайнерського бюро чи дизайнерів будинків – вказуйте, будь ласка, імена та прізвища дизайнерів, що розробляють окремі частини будівельного проекту, а також сферу їх розробки, спеціальності та кількість наявних будівельних ліцензій;
 • дата розробки проекту конструкції та підписи, печатки

Важливі елементи

Проект будинку складається з двох важливих елементів: архітектурного та будівельного проекту та проекту землеустрою. Обидва мають дві форми – описову та графічну. На проект забудови земель суттєво впливає місцевий план забудови земель та рішення про умови забудови. Проект складається на карті для цілей проектування або кадастровій карті в масштабі 1: 500 або 1: 1000. Він представлений у вигляді малюнка:

 • габаритні розміри ділянки, на якій будується будинок;
 • розташування проектуваного будинку на ділянці з визначенням відстані від меж ділянки;
 • основні зовнішні розміри;
 • відступ від будинку;
 • розташування місць для паркування автомобілів;
 • розташування контейнерів для твердих побутових відходів;
 • розташування окремих об’єктів, що підлягають включенню до планування

Зверніть увагу на те, що креслення у проекті землеустрою як частина проекту будівництва майбутнього будинку повинен містити межу забудови, межу ділянки, лінію розмежування або лінію забудови. Архітектор повинен передбачити водопровід, каналізацію, електроенергію, газ, а іноді і телекомунікаційні зв’язки. Параметри площі ділянки повинні бути включені в один і той же проект, наприклад:

 • загальна поверхня,
 • забудована територія,
 • затверділа поверхня,
 • біологічно активна поверхня

Другим елементом дизайну будинку, який потребує уваги, є архітектурно-будівельний проект, що складається з креслення та описової частини. Креслення включають усі фасади будівлі, виступи всіх підземних та надземних поверхів будівлі, проекцію фундаментів, даху, а також перерізи та поздовжні розрізи будівлі, в т.ч. сходи. Креслення слід робити в масштабі не менше 1: 100.

Ця частина проекту повинна містити інформацію про монтажні рішення, в т.ч. курс водопровідних, опалювальних, газових та електричних установок. Описова частина архітектурно-будівельного проекту повинна характеризувати заплановані будівельні та матеріальні рішення разом із зазначенням монтажних рішень . Проектувальник визначає коефіцієнт теплоізоляції шарів перегородок будинку, вказує енергетичні характеристики об’єкта, геотехнічну категорію та фундамент будівлі. Важливою частиною проекту є дані про майбутню будівлю, включаючи чисту площу, корисну площу, підсумок площі всіх приміщень, загальну площу та кубатуру опалення та опалення будівлі.

Купити проект будинку – як це зробити?

Що запитати у дизайнерів при виборі проекту будинку, щоб вибрати правильну пропозицію? Спочатку визначтесь, яким вимогам він повинен відповідати з точки зору умов забудови на вашій ділянці, а вже потім визначайте свої індивідуальні потреби щодо корисної площі будинку, наявності підвалів, гаража або кількості кімнат у будівлі

Купити проект будинку – як на практиці це виглядає? На нашому веб-сайті заповніть фому, там опишіть проект, який відповідає вашим очікуванням, і натисніть кнопку «Відправити». До вас зателефонує фахівець компанії, щоб уточнити всі деталі й зареєструє звернення. Далі триває робота з архітектором – створення всіх необхідних креслень. Потім вас попросять заповнити форму з даними для доставки готового паперового проекту. Проект може бути доставлений кур’єром, поштою або ви можете забрати його особисто

Купити проект готового будинку – коли вирішувати його придбати?

Ми вже знаємо, що характеризує індивідуальний та готовий проект будинку. Коли найкраще купувати готовий проект будинку? Коли ви дбаєте про час будівництва та прискорення етапу отримання дозволу на нього, і якщо бюджет будівництва обмежений. Тоді бажана будь-яка економія. При стандартних безпроблемних ділянках готовий будинок стане хорошим рішенням. Однак у випадку вузьких ділянок нестандартної форми (наприклад, трикутної), а також ділянок, розташованих на схилі, проект будинку, розроблений індивідуально, враховуючи такі вимоги, зазвичай працює краще й практичніше

Купити проект будинку

Виберіть найкращий для вас проект

ПРОЄКТИ БУДИНКІВ ДО 100М.КВ.перейти в каталог ПРОЄКТИ БУДИНКІВ ВІД 100М.КВ. ДО 200М.КВ.перейти в каталог ПРОЄКТИ БУДИНКІВ ВІД 200М.КВ.перейти в каталог ПРОЄКТИ КОМЕРЦІЙНИХ ОБ’ЄКТІВперейти в каталог

Незалежно від кількості, місця розташування чи бюджету, ми з радістю допоможемо здійснити вашу мрію, надішліть нам листа електронною поштою info@budprofi.com

Схожі статті