8 ідей дзеркала в ванній кімнаті

8 ІДЕЙ ДЛЯ ДЗЕРКАЛА ВАННІЙ КІМНАТІ


Дзеркало повинно бути не тільки зручним і функціональним, бажано, щоб воно гармонійно вписувалося в інтер’єр ванної кімнати.

 Колірна гамма

Самий традиційний варіант оформлення дзеркал – рами. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів і бути різних кольорів. Рекомендується підбирати раму так, щоб вона гармоніювала з кольором з іншими меблями. Наприклад, якщо шафи і тумбочки виконані в сірому кольорі, то і раму варто робити також сіркою.

Об’ємний декор

Дуже цікаво виглядають моделі дзеркал з об’ємним декором – черепашками, бісером, розлученнями епоксидної смоли і іншими незвичайними рішеннями. Крім того, зробити таке дзеркало практично завжди можна своїми руками.

Метал

Дзеркала в металевих рамах завжди виглядають дуже дорого і вишукано. Колір можна підібрати залежно від інтер’єру приміщення: золото, мідь, срібло, латунь – всі відтінки виглядають дуже благородно.

 Підсвічування

Це ще один спосіб привнести родзинку в інтер’єр ванної кімнати. Наприклад, це може бути дзеркало в рамі з лампами, що дуже актуально для стилю лофт. Підсвічування може бути розташована за дзеркалом, так що при включеному світлі навколо дзеркала буде утворений ореол світла. Можна розмістити навколо дзеркала невеликі світильники.

Дзеркальні вставки

Традиційний варіант – одне дзеркало у ванній. Але можна проявити оригінальність і прикрасити простір різними дзеркальними вставками у формі квадрата, ромба або прямокутника.

Симетрія

Симетрія завжди виглядає виграшно, тому якщо дозволяє простір, то можна зробити у ванній кімнаті не одне, а два дзеркало. Деякі йдуть далі і встановлюють дві раковини, що особливо актуально для великих сімей, коли вранці необхідно всім в поспіху привести себе в порядок. А щоб не стояти в черзі у ванну кімнату, досить лише повісити два дзеркала.

Кутові дзеркала

Для кутових раковин найкраще використовувати кутові дзеркала, які дають можливість побачити себе не тільки в анфас, а й з різних сторін розглянути зачіску або прикраса.

Фігурні дзеркала

Зовсім не обов’язково прикрашати інтер’єр за допомогою дзеркал традиційних геометричних форм

Схожі статті

Залиште коментар