Розсувні металопластикові двері на терасу – як обрати?

Розсувні металопластикові двері на терасу - як обрати?

Двері на терасу – розсувні металопластикові

На що звернути увагу при виборі дверей на патіо?

Вибір дверей для внутрішнього дворика не найпростіший. Тим більше, що це тягне за собою значні витрати й плани на використання багато років, це може спричинити ще й серйозні проблеми, коли ми вибираємо неправильно розсувні металопластикові двері на терасу. Як вибрати хороші двері на терасу для внутрішнього дворика?

Якщо ви плануєте велике скління – як вікон, так і дверей, варто визначити місце розташування та ступінь сонячного світла фасаду на етапі проєктування. Тераса на південній стороні, безумовно, буде кращою ідеєю, ніж тераса на північній стороні, хоча для неї може знадобитися використання світлих відтінків.

Однак найбільше уваги слід приділити вибору самих дверей внутрішнього дворика. Вони будуть відповідати за те, чи буде вихід через двері на терасу та в сад зручним.

Комфортне використання внутрішніх двориків

Наразі підйомні та розсувні двері на терасу вважаються найбільш зручним рішенням. Однак, щоб вони виконували свої функції та влаштовували нас, потрібно подбати про кілька речей. Одним з них є поріг, а точніше, що він повинен бути якомога нижчим. Тільки тоді ми не будемо ризикувати спотикатися, виходячи через двері на терасу. Це особливо актуально, коли в будинку є діти, люди похилого віку або люди з обмеженими можливостями.

– Хоча у випадку найпопулярніших систем HST сьогодні стандартно пропонується низький поріг, мало хто знає, що його можна додатково знизити та додатково вирівняти. Це досягається встановленням нижньої рейки, по якій рухається активна стулка, і накладення вирівнюючої пластини ззовні. Застосування такого рішення означає, що поріг становить лише 5 мм!

Двері тераси можуть красиво висвітлити їдальню

Двері тераси можуть красиво висвітлити їдальню, кухню-вітальню


Ще один момент, який слід врахувати, – тип ходової частини. Саме він визначає безперебійну роботу такої великої конструкції – адже не забуваємо, що крила можуть важити до 300 кг. Використовуючи спеціальні замки з регулюванням є великою допомогою при складанні та подальшій експлуатації важких великогабаритних дверей.

Цей варіант забезпечує незначні виправлення вже повністю встановлених розсувних дверей на терасу, без необхідності віддаляти скляну вставку, що пов’язано з ризиком її поломки

Розсувні металопластикові двері на терасу - як обрати?

Безпека – це головне!

Багато людей пов’язують великі двері внутрішнього дворика з більшим ризиком крадіжки. Це правильно? Не обов’язково. Чи легко пробити дане вікно чи двері на терасу, залежить не від їх розміру, а від використовуваної фурнітури. Ось чому так важливо перевірити упаковування, запропоновану виробником.

У більшості випадків в упакуванні є наявність чотирьох болтів, включаючи один довший за решту, дозволяє розкрити двері, щоб забезпечити більш ефективну вентиляцію приміщень, опускаючи дверне полотно, тобто блокуючи його. Як результат, система є по суті нездоланним бар’єром, а також важливим є безпечне (протизломне) скло P4A. Ці пакети складаються з двох 4-мм склопакетів, склеєних між собою спеціальною плівкою PVB, яка запобігає розсипанню скла навіть після розбиття склопакету

Схожі статті

Залиште коментар