Фарба для бетону, сходів, підлоги тераси й фундаменту

Фарба для бетону, сходів, підлоги тераси й фундаменту

Яка фарба для бетону потрібна, аби пофарбувати бетонну терасу?

Тераса зовсім не обов’язково повинна бути дерев’яною. У наш час також дуже популярні бетонні конструкції, які не тільки механічно міцні, але й дуже естетичні – особливо, коли їх фарбують відповідним чином. Для цього необхідна хороша фарба для бетону, повністю стійка до впливу зовнішніх умов. То яка фарба для бетону найкраща?

Зовнішня фарба для бетонних основ

Акрилова фарба для бетону дуже популярна серед користувачів. Відрізняється хорошою стійкістю до вологи й навіть до дії різних типів кислот. Наноситься порівняно просто, що також є однією з переваг.

У випадку з бетонними виробами для терас, сходів, чи цоколя фундаменту також можуть бути рекомендовані епоксидні двокомпонентні фарби для бетону. Вони створюються змішуванням смоли з затверджувачем, завдяки чому забезпечують дуже високу механічну міцність. Таке покриття важко пошкодити, що надзвичайно важливо у випадку з терасами. Але це ще не все.

Правильна бетонна фарба для тераси повинна бути стійкою не тільки до пошкоджень, але і до впливу таких факторів, як опади, зміна температури, ультрафіолетові промені або сильний бруд. Цим критеріям відповідає двокомпонентна епоксидна фарба FEB-B – крім згаданого захисту, вона також забезпечує (необхідні на терасі) протиковзні властивості. Цей препарат можна успішно використовувати на бетонних підлогах (таке покриття на бетоні допомагає надовго закріпити терасу), а також для фарбування штукатурки або сталевих конструкцій.

Екологічна фарба для бетону

Аналізуючи ринкові тенденції, легко помітити висхідний інтерес до всіх товарів, що визначаються як “еко”. Це стосується і фарб. Хорошим прикладом цього є дуже популярний новий продукт, що набирає популярності, тобто спеціальна фарба для бетонних виробів на водній основі.

Завдяки правильно складеному складу препарат можна застосовувати для бетонних елементів – як на відкритому повітрі, так і в житлових, виробничих та громадських приміщеннях. Як і згадана епоксидна фарба, вона також має протиковзні властивості. Водночас забезпечує ефективний захист бетону та змінює його зовнішній вигляд.

Цікаво, що така EKO фарба також підходить для фарбування фундаментів, підвіконь, огорож, тротуарів, бруківки, сходів та навіть дерев’яних підлог. Безперечно, це надзвичайно універсальний продукт


Що б ви не шукали, будь ласка, не бійтеся зв’язатися з нами, ми можемо вам допомогти!

Наша команда може допомогти вам знайти та / або змінити ідеальний дизайн для будь-якої забудови, місця та бюджету, надішліть нам листа електронною поштою info@budprofi.com

Схожі статті