Сучасні покрівельні матеріали для даху. Які матеріали обрати для крівлі

Сучасні покрівельні матеріали для даху. Які матеріали обрати для крівлі

Призначення даху – захистити будинок та його вміст від сил природи та бути невід’ємною частиною будівлі. Тож не дивно, що вибір матеріалів при будівництві чи відбудові даху є дуже важливим рішенням. Саме тому більшість людей вибирає металочерепицю.

Сучасні покрівельні матеріали для даху. Які матеріали обрати для крівлі

Незалежно від того, чи це нова покрівля, чи давня, відремонтована, металочерепиця, це легке, надзвичайно міцне та щільне покриття, яке ідеально підходить для більшості дахів. Цей матеріал має високу стійкість до корозії, ультрафіолетового випромінювання, кислотних дощів та всіляких механічних пошкоджень, тому  він популярний протягом багатьох років.

Також дуже важливим питанням є те, що металочерепиця є у багатьох кольорових варіантах. З плином часу він не втрачає свого кольору, звичайно, якщо ми використовуємо матеріали із перевіреного джерела, такі як Blachy Pruszyński, Будсервіс, Тайл. Проста установка та доступна ціна – теж великий плюс у цьому випадку.

Форма та кольори

Важливим аспектом при виборі крівлі даху є вибір форми, тобто тиснення. Металочерепиця має різні тиснення, які по-різному заломлюють світло – це залежить від того, яким буде кінцевий результат. Тут варто дотримуватися правила, що чим простіший схил, тим краще буде виглядати хвилясте, глибше тиснення.

Переходячи до колірної схеми, дуже часто трапляється так, що колір даху диктується дизайном будинку. Виробники металочерепиці пропонують дуже широкий вибір основних кольорів, а також відтінків з палітри RAL, щоб кожен міг підібрати її під своє бачення. Однак варто пам’ятати, що колір покриття повинен гармоніювати з фасадом будівлі. Також вигідно придбати трохи більше матеріалу, оскільки колір листового металу, придбаного пізніше, іноді може незначно відрізнятися, всупереч гарантії виробника щодо кольору.

Сталева черепиця LOARA від Blachy PruszyńskiСталева черепиця LOARA від Blachy Pruszyński


Крівля. Сучасні покрівельні матеріали 

Сталева черепиця виготовляється зі сталевого листа, покритого цинком з обох сторін і покритого відповідними покриттями. Вибираючи сталеву черепицю, дуже важливим рішенням є вибір декоративно-захисного покриття. Воно не лише зміцнює лист і захищає його від зовнішніх пошкоджень, але також відповідає за колір, текстуру та блиск. Широкий вибір будівельного ринку часто може здивувати численною номенклатурою, яку варто розшифрувати перед покупкою.

Факторами, які слід враховувати, є покриття поліефірним чи поліуретановим. Виробник, зазвичай, дає від 10 років, і до 30 років естетичної гарантії. Буває і так, що виробник пропонує подвійний шар поліестеру. Нехай нас це не обдурює, оскільки таке покриття має тенденцію до тріщин, що призводить до відшарування верхнього шару лаку та схильності металу до пошкодження

[ct_spacer height=”25″]

[ct_column_half]

Панель даху NA RĄBEK Блахі Прушинські
Панель даху NA RĄBEK Блахі Прушинські


[/ct_column_half][ct_column_half_last]

OPTIMA сталева черепиця від Blachy Pruszyński
OPTIMA сталева черепиця від Blachy Pruszyński


[/ct_column_half_last]

[ct_spacer height=”25″]


[ct_feature title=”До речі” icon=”” color=”#FFFFFF” background=”#666666″ gradient=”#444444″ image=”” style=”normal” ]Ми нещодавно писали про утеплення та теплоізоляцію горища чи мансарди. Прочитайте цю статтю ТУТ[/ct_feature]


Вирізати за розміром або панельна металочерепиця?

Вибір між порізкою металочерепиці чи модульною черепицею залежить головним чином від типу даху, на який ми хочемо монтувати матеріал.

Панельна черепиця підходить до будь-якого типу даху, навіть до незвичайної з безліччю доповнень та вигинів. Вони продаються як не надто великі листи однакових розмірів, які відразу готові до монтажу. Щоб розрахувати кількість матеріалу, необхідного для накриття даху, потрібна лише інформація про площу поверхні. Ще однією великою перевагою є те, що вам не доведеться чекати замовлених товарів – модулі, як правило, доступні відразу. Також немає проблем з їх придбанням або поверненням виробнику

[ct_spacer height=”25″]

[ct_column_half]

REN сталева черепиця від Blachy Pruszyński
REN сталева черепиця від Blachy Pruszyński


[/ct_column_half][ct_column_half_last]

Сучасні покрівельні матеріали  Плоска панельна черепиця від Blachy Pruszyński

Плоска панельна черепиця від Blachy Pruszyński


[/ct_column_half_last]

[ct_spacer height=”25″]

Також доступна металочерепиця для покрівлі, вирізана за розміром. Цей варіант рекомендується застосовувати для простих, одно- або двосхилих дахів. Кількість необхідного матеріалу обчислюється за допомогою комп’ютерної програми, а потім металочерепиця розрізається за розміром. Завдяки відповідній посадці монтаж відбувається швидко і без проблем.

Перевірений виробник

Дуже важливо купувати матеріали для будівництва нашої покрівлі у перевірених виробників, не спокушайтеся низькою ціною. Низька ціна не гарантує нам найвищу якість продукції, і такі товари часто приймають скарги. Ось чому варто скористатися послугами відомих виробників, де ми маємо гарантію найкращої якості, всі матеріали проходять випробування якості та акредитовані у наукових підрозділах.

Фабричний контроль виробництва також постійно контролює якість матеріалів. А ще кожен з виробників пропонує всі види аксесуарів необхідних для монтажу, такі як гвинти, конькові черепиці, ущільнювальні стрічки, фарби для підфарбовування, плоскі листи та навіть водостічні системи для всіх металевих черепиць.

Виробник приймає майже всі скарги, якщо дах був зроблений відповідно до належної будівельної практики. Щоб гарантія була визнана, повинні бути дотримані відповідні умови, тому давайте уважно прочитаємо всі документи, які ми отримуємо під час покупки

Схожі статті