Для чого у деяких дифавтоматах два важеля вимикача

Що таке дифавтомат і для чого він потрібен ми вже розповідали раніше. Вони поєднують в собі відразу два пристрої: автоматичний вимикач і ПЗВ (УЗО). Автоматичний вимикач захищає електромережу від короткого замикання і перевантаження. Захисні автомати захищають вашу проводку. ПЗВ захищає від витоку струму при пошкодженні ізоляції проводів всередині приладів або навіть стін. ПЗВ призначені для захисту людини від ураження струмом, а також пожеж, причиною яких є витік струму.

Зазвичай на корпусі дифавтомати є важіль включення, а також кнопка “Тест” для тестування працездатності детекції витоку струму. Але деякі виробники випускають дифавтомати з двома важелями вимикача. Для чого вони призначені?

Причина виникнення таких моделей випливає із суті пристрої дифавтомати. Раз в ньому поєднано два пристрої, то як визначити з якої причини була відключена мережу? Саме для цього був доданий другий важіль. Якщо діфавтомат детектирует витік струму, то спрацьовує один вимикач, якщо сталося коротке замикання, то інший. І це візуально видно. А значить зрозуміло, яку проблему потрібно шукати і усувати

Схожі статті

Залиште коментар