Кращі рішення в електриці цього року

Кращі рішення в електриці цього року

Прохідні вимикачі дозволяють вмикати і вимикати освітлення з двох і більше різних місць їх установки. Наприклад, ви можете включити основне світло при вході в спальню і вимкнути його вже лежачи на ліжку, не встаючи.

Для підключення прохідних вимикачів необхідний трижильний провід замість двожильного, що трохи збільшує вартість, але комфорт від їх використання з лишком перевищує ці витрати.

Пристрої захисту від стрибків напруги

 Пристрої захисту від стрибків напруги призначені для відключення обладнання при зниженні і підвищенні напруги, захисту підключеного до нього обладнання від руйнівного впливу імпульсних стрибків напруги. Такі пристрої автоматично розмикають мережу в разі зниження або підвищення напруги мережі понад порогового значення, тим самим захищаючи ваші пристрої від виходу з ладу. Після повернення напруги в інтервал нормальних значень, мережа автоматично замикається назад. Найпопулярніші пристрої – УЗМ-51М і УЗМ-50М. Ціна від 1300,0 грн.
Роздільні контури освітлення і розеток у кожній кімнаті – обов’язково використовуйте при проектуванні сучасної електрики в квартирі. Це дозволить вам безпечно займатися ремонтом розеток або пошуком несправного обладнання при працюючому освітленні. А також, при наявності маленьких дітей, ви можете відключити розетки, йдучи з дому, залишивши працюючим освітлення дитячої кімнати
 Для з’єднання проводів використовуйте тільки самозажімние клеммники! На даний момент це самий надійний спосіб з’єднання проводів, який позбавлений людського фактора, на відміну від всіляких скруток. Також при використанні самозатягуються клемників можливі зміни схеми з’єднань в майбутньому, так як такі сполуки є розбірними. Найпопулярніший виробник таких клемників – Wago. Ціна від 10 грн

Схожі статті

Залиште коментар