10 фактів про які зазвичай шкодують після ремонту

1. Ігнорування вирівнювання поверхонь – стін і підлоги. Часто з метою економії коштів і часу намагаються не вирівнювати підлогу або стіни. Згодом виявиться, що підлогове покриття не лягає так, як повинно, а шафа утворює величезну щілину між стіною.

2. Ламінат в передпокої і кухні. У ламінату є кілька класів, які підходять для кімнат з підвищеною вологістю. Але такі види ламінату будуть коштувати недешево, тому краще відразу покрити підлогу керамічною плиткою.

3. Рельєфні або світлі плінтуси для підлоги. Дуже нераціональне рішення, тому що вся грязь буде залишатися саме там.

4. Стик різних покриттів на підлозі. Стало дуже популярно робити підлоги біля вхідних зони в передпокої і робочої зони на кухні покритими плиткою, а решту площі статі покривати ламінатом. Але забезпечити ідеальний стик двох матеріалів дуже складно, через їх різної висоти. В результаті утворюється щілина або поріжок, куди неодмінно буде збиратися сміття.

5. Прокладання проводки без плану розміщення меблів. В цьому випадку гарантовано доведеться використовувати подовжувачі, а всі потрібні розетки виявляться «захованими» за меблями.

6. Мала кількість розеток. Їх взагалі краще робити якомога більше. І не потрібно робити розетки низько до підлоги – толку від такого розташування мало, зате бруд збиратимуть на ура.

7. Об’єднання ванної кімнати з туалетом. Застосувати таку ідею можна в 2 випадках – якщо проживає тільки 1 мешканець або є альтернативні вбиральні.

8. Нерівна фактура у плитки в передпокої і на кухні. Відмивати таку плитку дуже складно, тому що в тріщинах і малюнку буде постійно збиратися бруд.

9. Ні шумоізоляції у каналізаційних труб. Нехай на початку це здасться примхою або марною тратою грошей, але майбутній спокій і тиша в будинку – дорожче.

10. Ізолювати радіатори. У разі поломки, протікання підібратися буде неможливо. Та й нормальна вентиляція повітря буде порушена

Схожі статті

Залиште коментар

avatar