Фасадні термопанелі (поліфасад) – тепло і краса вашого будинку

Фасадні термопанелі

При будівництві будинків виникає потреба в тепло- і звукоізоляції фасаду. Для цього найчастіше використовують фасадні термопанелі, які одночасно можуть бути, як оздоблювальним матеріалом, так і утеплювачем. При цьому повністю відпадає необхідність «мокрих циклів».

В Україні багато фірм спеціалізується на вирішенні цієї проблеми, пропонуючи своїм клієнтам купити фасадні плити, ціна яких є невисокою і дуже привабливою. Вони утворюють, так звану, систему «теплого дому». Поліфасад виготовлений з теплоізоляційного матеріалу (як правило, це пінополістирол або мінераловатні плити, щільністю 175 кг / м3), покритий полімер цементно-піщаної плиткою, яка, в свою чергу, укріплена фіброволокном.

Технологія виробництва плит

Крім ізоляційних властивостей, фасадні плити ще використовуються як декоративний і захисний матеріал і можуть використовуватися для фасадів будинку будь-якого типу. Поліфасадні плити відповідають всім стандартам пожежної безпеки (ДБН В.1.1-7-2002).

Фасадні плити виготовлені за технологією «Поліфасад». Це новітня розробка українських вчених в області будівельних технологій, завдяки якій стало можливим вирішення відразу кілька важливих проблем. Це, в першу чергу, утеплення і звукоізоляція будинку, декоративне оздоблення, захисне покриття. Все це стало можливим завдяки виготовленню плит з двох шарів. Перший шар виконує декоративну і захисну функцію. Виготовляється він з кварцового піску, білого цементу і полімеру. Другий шар складається з щільної базальтової вати і плит пінополістиролу. Розміром 50х50, фасадна плита важить 4.5 кг. Технологія «Поліфасад» здійснила величезний прорив в будівництві і заслужила довіру вже у багатьох клієнтів не тільки в Україні, але і за її межами. Наприклад, фасадні плити набули величезної популярності в Росії, Литві, Казахстані, а так само в Білорусі і багатьох інших країнах.

Основні переваги

Термопанелі Поліфасад широко використовуються в будівництві, завдяки своїм якостям і властивостям. Варто виділити деякі з них:

  • Чудовий захист від впливу зовнішнього середовища (сонячні промені, вологість, високі температури, морозостійкість) і часу;
  • Міцна конструкція має відмінну стійкість до фізичних і механічних пошкоджень;
  • Висока термостійкість (від -50 до +70 градусів);
  • Довгий термін служби (гарантія до 30 років);
  • Панелі легко пофарбувати в потрібний колір звичайною фарбою;
  • Глибока шумоізоляція;
  • Низька ціна і різноманітність кольорів і фактур;
  • Простий монтаж і легка експлуатація.

Якщо ви хочете зробити фасад вашого будинку красивим, довговічним, якісним і міцним, то використовуйте плити Поліфасад. Він забезпечить чудовий захист, звуко- і теплоізоляцію і прикрасить інтер’єр вашого будинку.

Схожі статті

Залиште коментар