Як непомітно закрити будь-яку дірку в гіпсокартоні? Інструкція

Це питання вирішити досить легко. Тільки метод вирішення залежить від розміру проблеми.

Якщо дірочка маленька – від цвяха або шурупа (передумали свій портрет вішати, наприклад), то помічником буде акриловий герметик. Саме акриловий, а не силіконовий. Це тому, що акрил можна пофарбувати. Просто видавлюємо в отвір герметик і прибираємо зайве шпателем поки не буде видно межі переходу. Чекаємо висихання суміші і зачищаємо шліфпапером.

А що робити з дірою більшою – від молотка або ноги? Ну, різне ж буває. Нижній брейкданс не у всіх з першого разу виходить. Зрізаємо по краю все паперові лахміття канцелярським ножем, щоб не було відшарувань. Грунтуємо все це “неподобство” 🙂 Закладаємо діру гіпсовою клейовою сумішшю. Чекаємо повного висихання і зачищаємо шліфпапером. Тепер ножем вирізаємо квадратний контур навколо дірки і прибираємо в ньому ввесь папір з гіпсокартону.

Якщо ж діра занадто велика, то вставляємо в неї дощечку, в центрі якої закріплена мотузка. Тягнемо за мотузку і прикручуємо планку до гіпсокартону саморізами. Вирізаємо квадрат з того ж гіпсокартону і присвердлюємо його до дощечки. Можна вчинити як на цьому фото:

Як непомітно закрити будь-яку дірку в гіпсокартоні?

Схожі статті

Залиште коментар

avatar