Будинки з СІП панелей в Івано-Франківську

Будівництво будинку повинно тривати довгі місяці, або навіть роки? Ні, якщо ми виберемо будинки з СІП панелей в Івано-Франківську. Він буде таким же безпечним і довговічним, як цегляний будинок, він заощадить наш час, гроші та стрес, пов’язаний з можливими помилками при будівництві, а також створить дешевший у використанні інтер’єр зі здоровим мікрокліматом.

Затишний, теплий і сімейний, але виготовлений на заводі за найвищими стандартами. Ось так може виглядати будинок, будівництво якого не займає місяці та практично не залежить від погодних умов.

Ми можемо пришвидшити цей процес – ми можемо замовити готові збірні елементи з заводу, які можна зібрати навіть за кілька днів.

Збірний будинок з СІП панелей в Івано-Франківську такий же міцний і безпечний, як і будинок звичайної побудови, а після завершення фасаду він буде виглядати так само. Однак ця робота набагато менш трудомістка, а швидкість будівництва не має собі рівних у порівнянні з цегляною технологією.

Якщо ми хочемо побудувати будинок за дуже короткий час без ризику, що швидкі темпи роботи погіршать його якість або зашкодять довговічності, нам слід подумати про систему збірного виготовлення. Такий будинок збиратиметься з готових елементів, виготовлених на заводі, завдяки чому інвестор має гарантію, що покрівля та стіни виконані згідно з будівельною технікою, відповідають чинним стандартам та параметрам енергоощадження

Що потрібно знати про збірне виготовлення будинків з СІП панелей?

Існує два способи побудови будинку – традиційним способом, тобто зведенням його з нуля на будівництві, або використанням переваг збірного виробництва і замовленням готового виробу на заводі.

В останньому випадку всі елементи виготовляються на автоматизованій лінії у виробничому цеху, з повним контролем параметрів, а потім доставляються в зазначене місце.

Заводське виробництво забезпечує належну якість і стабільність розмірів збірних елементів, виготовлених із сертифікованої сировини.

Це також дозволяє скоротити значну частину витрат на будівництво, які нам довелося б понести у разі багатомісячної роботи будівельної бригади

Будинки з СІП панелей в Івано-Франківську готовий до проживання через три місяці

Монтаж конструкції невеликої складності займає від 5 днів, а приблизно через 3 – 4 місяці будівля може бути готова до експлуатації. Скорочення всього процесу будівництва включає результат усунення вологих процесів, наприклад висихання штукатурки, що вимагає фази відведення вологи.

Після виштукатурювання стін часто доводиться встановлювати обігрівачі, осушувачі повітря та провітрювати влітку. Це затягує внутрішню обробку. У будинку з СІП панелей після складання конструкції наступного дня можна відразу приступати до монтажу та опоряджувальних робіт

Завдяки збірним елементам ми економимо час, необхідний для створення опалубки, кладки стін або різання елементів; багато іншої роботи також значно спрощено. Ми не залежні від технологічних перерв чи погодних умов.

Пора року чи несприятливі погодні умови не впливають на монтажні роботи, що гарантує відсутність несподіваної паузи будівництва. До того ж, якщо ми шукаємо економію, то будинок з СІП панелей потребує легших, а отже, дешевших фундаментів.

Будинки з СІП панелей в Івано-Франківську без поправок –  готові до складання

Збірні вироби готуються під конкретний проєкт з точністю до 1 мм. На будівельному майданчику нічого не потрібно різати, змінювати чи виправляти.

Окремі модулі ідеально поєднуються один з одним, їх потрібно лише зібрати. Заводська точність мінімізує ризик допущення помилок, яких важко уникнути на будівельному майданчику.

Проєкт будівлі, підготовлений архітектором, адаптований до виконавчого проєкту, тобто завершеної та повністю функціональної конструкції. Ніщо не перешкоджає розширенню такого будинку в майбутньому, що є ще однією перевагою збірного будівництва.

Зі зміною потреб сім’ї будівлю можна перебудувати без втрати функціональних властивостей. Модернізація буде проходити легше і швидше, ніж у традиційній будівлі.

Будувати з дерева – здоровіше і тепліше

Вибір технології будівництва будинку – це довгострокове рішення з наслідками – також через тепловий комфорт і добробут мешканців. Дерево є не тільки матеріалом, який легко виготовляється, але також має позитивний вплив на наш організм, ніж пластикові будівельні матеріали.

Попереднє виготовлення зберігає всі якості натуральної сировини, що робить його корисним для здоров’я матеріалом. Дерев’яна будівля має відповідний мікроклімат і оптимальну вологість. Також це енергоефективний будинок.

Вибираючи технологію будівництва будинку, слід також звернути увагу на те, наскільки ефективно зовнішні перегородки будівлі перешкоджатимуть виходу тепла зсередини. Для будівництва будинків з СІП панелей потрібно, щоб стіни були значно тоншими, ніж у цегляній технології, і при цьому досягаються дуже хороші теплотехнічні параметри

Від товщини теплоізоляційного матеріалу залежить, наскільки теплими будуть наші стіни. У будинках з СІП панелей їх конструкція майже повністю складається з деревноволокнистих теплоізоляційних матеріалів, які мають дуже хороші параметри теплопровідності.

Такий будинок буде дешевшим у використанні , тому що ми будемо менше витрачати енергію, необхідну для його обігріву взимку або охолодження влітку.

Схожі статті