Каркасний будинок – вигідне рішення будівництва

Мрієте про будинок, будівництво якого буде йти гладко і злагоджено? Не хочете чекати рік або навіть кілька років, щоб заїхати? Зробіть ставку на каркасний будинок! У цій статті ми розповімо, чим відрізняється це рішення і як відбувається будівництво каркасного будинку.

Каркасний будинок
Каркасний будинок

Що таке каркасний будинок?

Каркасний будинок, інакше канадський будинок, являє собою конструкцію з конструкційного бруса у вигляді дощок або брусів, що утворюють каркас. Найкраще для цього підходить високоякісна деревина. На каркас кріпляться стіни та інші будівельні елементи. Беззаперечною перевагою даного типу рішення є в першу чергу терміни будівництва, які в середньому становлять 3 місяці. Це ніщо в порівнянні з цегляними будинками! Крім того, під час будівельних робіт передбачається лише один мокрий етап, а саме будівництво бетонного фундаменту. Потім стіна будинку з’єднується з фундаментом за допомогою металевих анкерів. З цієї причини будівництво каркасного будинку може тривати незалежно від погодних умов або просто – сезону

KRD.IF.UA

БУДУЄМО БУДИНКИ З 2015 РОКУ

Як ми будуємо каркасні будинки? Етапи будівництва

  1. Основою будь-якого будинку є фундамент, і це не інакше, як у випадку з каркасним будинком. Орієнтовний термін будівництва фундаменту – 14 -20 днів. Пам’ятайте про належний захист – з внутрішньої сторони фундамент повинен бути захищений від вологи за допомогою відповідної підготовки, тоді як із зовнішнього боку наклеєна фольга з ямками та полістирол.
  2. На підготовлену основу можна починати зводити наступні елементи, тобто стіни й дах. Стіни укладаються на утеплювальну основу. Ось тут і стають у пригоді вищезгадані металеві анкери. При зведенні покрівлі пам’ятайте спочатку про відповідну мембрану, а потім про покриття. Після цього можете поставити вікна та двері й таким чином офіційно завершити каркас будинку!
  3. Наступний етап – перекриття будинку та перегородки. Використовується для утеплення будинку мінеральна вата, яка вкладається між дерев’яними профілями, покрівлею та іншими елементами конструкції.
  4. Дуже важливий етап – провести електричні та опалювальні установки в стелях і з внутрішніх частин стін. Також на часі монтаж будь-якої теплої підлоги. Однак ми рекомендуємо вибрати опалення з наддувом, яке характеризується прямим введенням гарячого повітря в приміщення. Так у вашій оселі швидко стане тепло та затишно!
  5. Останнім етапом є наклеювання гіпсокартону на внутрішні стіни та ОСП плит на зовнішні стіни. Також важливо покрити стіни спеціальною плівкою, яка захищає теплоізоляцію від водяної пари всередині будинку. Потім настає черга штукатурки, фасаду, оздоблювальних робіт, і тоді ваш Будинок Мрії готовий!
Каркасний будинок

Каркасний будинокдуже функціональне і візуально привабливе рішення для багатьох поколінь. Він простий в конструкції, не вимагає великих фінансових і тимчасових витрат, виглядає охайно, легко й атмосферно. Чого ще ви можете бажати від свого місця на Землі? Якщо ви шукаєте відповідальну компанію, щоб доручити будівництво свого каркасного будинку, скористайтеся нашою пропозицією krd.if.ua

Схожі статті