НІМЕЦЬКІ ФАХІВЦІ СТВОРИЛИ УНІКАЛЬНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ З ДЕРЕВА І МЕТАЛУ

Вчені одного з Фраунхоферскіх інститутів Німеччини доповнили деревну піну для екологічно чистого ізоляційного матеріалу металом. Композит вийшов легким, неймовірно міцним, і він проводить електрику.

Німецькі фахівці працюють з деревної піною з 2014 року. Оригінальна піна складається з подрібненого до стану в’язкості деревного порошку з додаванням газу, який надає матеріалу повітряну пористість.

Такі панелі можна виготовляти з відходів деревообробної промисловості та використовувати для більш екологічно чистої ізоляції будинків, ніж звичайні піни з продуктів переробки нафти

Німецькі фахівці створили унікальний будівельний матеріал з дерева і металу

Метало-деревна піна – подальший розвиток ідеї

Для її створення команда Фрауке Бунцеля відлила металеву «губку», до якої додала піну з деревних волокон. В результаті багаторазового механічного занурення в’язка піна проникає в усі пори, потім матеріал висушують.

Одержаний композитний матеріал забезпечує, попри свою легку вагу, теплові та акустичні властивості деревної піни, але з набагато більш вищою межею міцності при вигині, ніж її окремі елементи. Крім того, матеріал проводить електрику.

Паралельно зі спробами комерціалізації винаходу розробники займаються поліпшенням процесу виробництва. Вони сподіваються, що їх продукт знайде застосування в ізоляційних панелях для автомобілів або промислових будівель

Схожі статті

Залиште коментар

avatar